PAVANNA FASHION

ÚVOD

Pavanna fashion je obľúbenou značkou u všetkých pánov, ktorí majú radi eleganciu a štýl. Zameriavame sa na výrobu kvalitného oblečenia pre mužov, pričom používame len tie najlepšie materiály.

Pre nás nie sú cudzie ani špeciálne požiadavky či želania, ku ktorým pristupujeme skutočne individuálne. Pánske obleky na mieru, ktoré šijeme podľa presne určených rozmerov, si získajú nejedného muža. Charakteristickým znakom nami vyrobených oblekov pre mužov je moderný strih a samotné zhotovenie, na ktoré dbáme veľký dôraz.

V Pavanna fashion nenájdete len pánske obleky, ale aj pánske kabáty či bundy pre mužov. Pre dokonalý štýl a eleganciu nechajte na nás aj výrobu Vašej vesty či nohavíc k obleku.
Krajčírske skúsenosti, ktoré sme nadobudli v minulosti, premieňame na dokonalé oblečenie pre mužov, v ktorom sa cítia príjemne a vyzerajú elegantne.

Pavanna fashion je módna značka aj pre Vás!

O NÁS

Od rodinnej firmy až po trhovom uznávaného výrobcu V roku 1994 sme začínali ako rodinná firma, ktorá sa orientovala len na zákazkovú výrobu. Naše produkty v tom čase preberali odberatelia s pánskou konfekciou, ktorí si neskôr obľúbili našu kvalitu a rýchlosť, s akou dokázali dve krajčírky šiť pánsku konfekciu. Pre ešte lepšiu dostupnosť sme otvorili v roku 2001 niekoľko predajní, v ktorých si môžete naše výrobky nielen na vlastné oči prezrieť, ale aj zakúpiť. Našu firmu sa snažíme neustále rozširovať, a to nielen v počte predajných miest. Do našej ponuky výrobkov sa dostávajú neustále nové typy pánskej konfekcie, ktoré sú reakciou na rastúci dopyt po našich výrobkoch a službách.

Už od vzniku firmy PAVANNA fashion Vám ponúkame naše výrobky z pánskej konfekcie vo firemnej predajni, ktorá je súčasťou nášho areálu vo Svidníku. Môžete si tu nechať ušiť oblek na mieru alebo Vám prispôsobíme už existujúci oblek priamo na Vašu postavu. Našim hlavným cieľom sú korektné a dobré vzťahy so zákazníkmi, ktoré stoja najmä na výrobe kvalitných produktov a poskytovaní s tým súvisiacich služieb. Náš tím je v tejto chvíli už dostatočne flexibilný a veľký na to, aby sme mohli ihneď reagovať na Vaše požiadavky a vyrobiť Vám módne a elegantné sako, kabát či mnohé ďalšie produkty. Nechýba nám kreativita a taktiež vnímame aj najmodernejšie trendy, ktoré postupne zapracovávame aj do našej kolekcie.

Naši klienti o nás hovoria

Chcem sa podeliť so svojou absolútnou spokojnosťou. Oblek som mal ušitý rýchlo, padne mi ako uliaty a cítim sa v ňom veľmi pohodlne.
TOMÁŠ K.
Chcem sa poďakovať za vašu ochotu a ústretovosť poradiť mi pri výbere obleku. Personál je veľmi príjemný a kvalifikovaný. S kvalitou a ušitím obleku na mieru som maximálne spokojný. Vrelo odporúčam.
MICHAL B.
Vo firme PAVANNA fashion si obleky dávam šiť už niekoľko rokov. Vźdy som spokojný s prístupom personálu ako aj s dokonale padnúcimi oblekmi. Ďakujem
JURAJ T.