Oblek čierny s bielym štepovaním

Elegantné obleky

Oblek čierny s bielym štepovaním

Oblek čierny s bielym štepovaním

Pánsky elegantný oblek čiernej farby. Slimový oblek tvorí sako jedinečného dizajnu zdobené jedným  náprsným vreckom, dvoma ozdobnými bočnými vreckami, a taktiež ozdobné gombíky na rukávoch.  Vzdľad obleku zvýrazňuje biele štepovanie.  
vyber (280).jpg vyber (281).jpg vyber (285).jpg
Oblek hnedý s bielym štepovaním

Oblek hnedý s bielym štepovaním

Pánsky elegantný oblek tmavohnedej farby. Slimový oblek tvorí sako jedinečného dizajnu zdobené jedným  náprsným vreckom a dvoma ozdobnými bočnými vreckami, a taktiež ozdobné gombíky na rukávoch. Vzdľad obleku zvýrazňuje biele štepovanie.  
Oblek hnedy stepovany (11).jpg Oblek hnedy stepovany (22).jpg Oblek hnedy stepovany (33).jpg
Elegantný oblek tmavomodrý

Elegantný oblek tmavomodrý

Pánsky elegantný oblek tmavo modrej farby. Slimový oblek tvorí sako jedinečného dizajnu s jedným náprsným vreckom, dvoma bočnými vreckami a doplnené o ozdobné gombíky na rukávoch. V zdľad obleku dopĺňa modré štepovanie.  
vyber (22222).jpg vyber (23111).jpg vyber (221111).jpg
Športovo elegantný biely oblek

Športovo elegantný biely oblek

Pánsky elegantný oblek bielej farby. Oblek je v slimovom prevedeni. Oblek tvorí sako s náprsným vreckom, dvoma bočnými vreckami, rukávy sú doplnené o biele ozdobné gombíky a slimové nohavice. Oblek je vyhotovený z ľahkého a vzdušného materiálu, v ktorom sa budete cítiť pohodlne aj v teplých mesiacoch.
vyber (287).jpg vyber (290).jpg vyber (294).jpg
Elegantný tmavo modrý oblek s bielym štepovaním

Elegantný tmavo modrý oblek s bielym štepovaním

Pánsky elegantný oblek tmavo modrejfarby. Slimový oblek tvorí sako jedinečného dizajnu zdobené jedným náprsným vreckom, dvoma bočnými vreckami, a taktiež ozdobné gombíky na rukávoch. Oblek zvýražňuje elegantné biele štepovanie.  
Untitled-1.jpg vyber (247).jpg vyber (248).jpg
Elegantné sako s koženou fazónkou

Športové a elegantné saká

Elegantné sako s koženou fazónkou

Elegantné sako s koženou fazónkou

Pánske elegantné sako pre pánov, ktorí sa chcú odlišit a viniknúť na každej spoločenskej akcíi. Sako so zapínaním na dva gombíky je vyhotovené z kvalitnej, jemnej látky. Doplnené je o štýlový kožený detail na fazóne saka a rukávoch
vyber (304).jpg vyber (308).jpg vyber (309).jpg
Bordové sako

Bordové sako

Elegantné sako bordovej farby doplnené o biele kontrastné štepovanie Vám dodá stýl v práci medzi Vašimi kolegami alebo na spoločenských akciach,kde sa nevyžaduje oblek.

Bordove sako (1).jpg Bordove sako (2).jpg Bordove sako (3).jpg
Červené sako s bielym štepovaním

Červené sako s bielym štepovaním

Červené pánske sako so zapínaním na dva gombíky. Pánske sako jedinečného dizajnu zdobí jedno ozdobné náprsné vrecko a dve ozdobné bočné vrecká s bielym štepovaním, a taktiež ozdobné gombíky na rukávoch. 
vyber (275).jpg vyber (276).jpg vyber (277).jpg
Červené sako

Červené sako

Moderné pánske červené sako so zapínaním na veľký červený gombíky by nemalo chýbať v šatníku žiadneho správneho muža, ktorý má štýl a dobrý vkus! Sako z kvalitných materiálov je príjemné na dotyk, pohodlne sa nosí a perfektne zvýrazní tvar postavy. Na bočnej časti predného dielu sú aplikované  dve vrecká. Rukávy su ozdobené decentnými, červenými gombíkmi. Sako sa dá nosiť ku džínsom, jednoduchému tričku a pohodlným topánkam.
vyber (373).jpg vyber (375).jpg vyber (377).jpg
Sako tmavo modré s  modrou saténovou fazonkou

Sako tmavo modré s modrou saténovou fazonkou

Tmavomodré pánske sako vyhotovené z jemnej látky so zapínaním na dva gombíky. Sako má jedinečný dizajn, zdobí ho jedno ozdobné náprsné vrecko, dve ozdobné bočné vrecká, lesklá saténová modrá fazónka, a taktiež ozdobné gombíky na rukávoch. 
vyber (382).jpg vyber (383).jpg vyber (384).jpg
Sako tmavo modré

Sako tmavo modré

Tmavomodré pánske sako vyhotovené z jemnej látky so zapínaním na dva gombíky. Sako má moderný dizajn, zdobí ho jedno ozdobné náprsné vrecko a dve ozdobné bočné vrecká a taktiež ozdobné gombíky na rukávoch.Je štepované modrou niťou. 
vyber (378).jpg vyber (380).jpg vyber (381).jpg
Svadobný oblek červený

Svadobné obleky

Svadobný oblek červený

Svadobný oblek červený

Svadobný oblek vyhotovený z kvalitnej látky so zapínaním na jeden gombík. Sako má ozdobnú červenú fazonku, rukávy sú zdobené červenými gombíkmy a celý oblek dopĺňa červená vesta. 
vyber (356).jpg vyber (358).jpg vyber (366).jpg
Svadobný oblek biely

Svadobný oblek biely

Svadobný oblek vyhotovený z kvalitnej látky so zapínaním na jeden gombík. Sako má ozdobnú bielu fazonku, rukávy sú zdobené bielymi gombíkmy a celý oblek dopĺňa čierna vesta s elegantným bielym lemom. 
vyber (325).jpg vyber (328).jpg vyber (332).jpg